Lekarze Koło

lek. dent. Paulina Kowalik-Olszewska

Zapolskiej 24
62-600 Koło

Świetny dentysta dziecięcy cierpliwy i z właściwym podejściem do dzieci bardzo miła i sympatyczna osoba

Anna Gęsicka

Dietetyk

NZOZ Specjalista
Bolesława Prusa 5
62-600 Koło

polecam tego dietetyka, udało mi sie schudnac szybko
Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Przeprowadza wywiad o przebytych chorobach, tłumaczy wykonywane czynności. Dzięki tamu na fotelu czułem się bezpiecznie. Z czystym sumieniem mogę Państwu polecić lek. B.Goździkowskiego

lekarz Piotr Jankowski

Internista, Diabetolog

ulica Tuwima 18
62-600 Koło

Specjalista na najwyższym poziomie . polecam .

lekarz Beata Skoczylas

Internista, Lekarz rodzinny

62-600 Koło

Z dwóch lekarzy przyjmującycy, pani doktor Beata ma zawsze więcej pacjentów. Nie skąpi skierowania do specjalisty, traktuje dolegliwości pacjenta poważnie.Ma ręce pełne roboty, ale życzliwie traktuje pacjentów.

lekarz Roman Pomocki

Bogumiła 27
62-600 Koło

Najlepszy pediatra w Kole. Od 9 lat lecze u dr. Pomockiego córke . Po 11 wizytach w ośrodku dr. Pomocki na pierwszej wizycie stwierdził krztusiec,który potwierdziły badania. Kiedy córka chorowała na psełdokrup obyło się bez szpitala mimo że pan doktor był ordynatorem. Kilka dni temu zakończyliśmy przygode z rotawirusem łatwo nie było ale pan doktor okazał się przedewszystkim człowiekie.Dostalismy numer prywatnej komórki aby dzwonić w razie potrzeby o kazdej porze.
Opinia dodana przez: Joanna
Jestem po operacji przepukliny pępkowej, którą wykonał prof. Bet. Uprzejmy, sympatyczny, inteligentny, ale przede wszystkim konkretny fachowiec, który w 100% zna się na swojej pracy. Miła opieka szpitalna. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Sławomira Zając

ul. Konarskiego 75
62-600 Koło

Ja jestem bardzo zadowolona z pani doktor prowadzi moja 4 ciążę i nie mogę powiedzieć złego słowa bardzo mi pomogła i dla mnie jest najlepszym ginekologiem w Kole jest osobą kompetentna i dokładną

lekarz Henryk Janowski

62-600 Koło

U Pana Doktora H.Janowskiego leczyłam się na żylaki. Pełen profesjonalizm, zasugerował zabieg, od razu się zdecydowałam. Zapisał mnie na termin, operacja bez żadnych komplikacji. Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz. Zdecydowanie polecam Pana doktora.
Lekarz bardzo sumienny.Bardzo dokładny. ROBIL MI USG.Inny ortopeda olał mnie i powiedział,że nic mi nie jest,a miałem w dole pod kolanem torbiel i mi ją dopiero dr Kowalik zauważył i mnie wyleczył

lekarz Zenon Barańczuk

Laryngolog

PCK 8 lok. 127
62-660 Koło

Dzięki niemu jeszcze żyję. To chyba najlepsza recenzja
Serdecznie nie polecam Pani doktor Joanny Barteli. Niestety jej pojęcie na temat zawodu jaki wykonuje okazało się beznadziejne. Mój mąż przez nieprawidłowo dostosowane leczenie przez Panią doktor prawie stracił wzrok na jednym oku. W ostatnim momencie znalazł lekarza, który mu pomógł i dzięki temu jest szansa, aby odzyskał pełne widzenie. Liczne pomyłki Pani Barteli niestety mogły skończyć się tragicznie. Uważajcie komu ufacie. My do tej Pani już na pewno nigdy ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Teresa Szymaniak

Endokrynolog

przy Szpitalu
Turek, Łąkowa 4a
62-700 Koło

Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Odwiedziłem już kilku Endo ale wg mnie to jeden z lepszych specjalistów w regionie.

lekarz Krzysztof Ciepłucha

Internista, Kardiolog

62-600 Koło

Polecam naprawdę. Jeden z lepszych lekarzy jakich znam.

lekarz Julita Jędrzejczak

62-600 Koło

Zdecydowanie polecam. Robiłam blefaroplastykę . Pełen profesjonalizm, pięknie wyszło, szybko się wygoiło, czwarty dzień praktycznie nie do poznania że cokolwiek było cięte, kompetentna, życzliwa . W moim dużym mieście zawiodłam się na tzw "specjaliście" to co szukałam znalazłam 250 km dalej u P Dr Julity. Polecam, odległość nie stanowi problemu aby jechać do świetnego fachowca i człowieka.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Magda Kopaczewska

62-600 Koło

Totalnie nie polecam dr. Kopaczewskiej. Mój tata był chory,zadzwonił na teleporadę i pani doktor powiedziała ze wystawi mu l4 w poniedziałek,ponieważ tata dzwonił w piątek i pani powiedziała ze w soboty przychodnie nie działają wiec wystawi l4 w poniedziałek za sobotę i niedziele. Tata pod koniec miesiąca dostał informacje ze l4 nie pokazało się u pracodawcy. Okej można zapomnieć. Tata skontaktował się z panią doktor a ta bezczelnie powiedziała ze ...
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Joanna Trawińska-Kowalska

62-600 Koło

Pani „doktor” chyba pomyliła się z powołaniem, w mojej ocenie ma niewiele wspólnego z lekarzem. Na mojej pierwszej wizycie u niej na N F Z zostałem potraktowany jak intruz. Poświęciła mi raptem kilka minut, a badanie organoleptyczne trwało minutę. Obwiniła mnie, że sam sobie jestem winien za obecny stan zdrowia i że nic nie robię aby to poprawić. Odesłała mnie do internetu aby sam sobie poszukał odpowiednie treningi na kręgosłup. ...
Ten Pan ma bardzo kiepskie podejście do ludzi, chciałam po ludzku (bez pretensji i grzecznie) porozmawiać o stanie zdrowia mamy i zostałam potraktowana z buta, a drzwi pokoju lekarskiego zatrzasnął mi przed nosem... Jak ma być dobrze w służbie zdrowia z takimi "lekarzami"... ☹️
Opinia dodana przez: Córka chorej

lekarz Jędrzej Gierszewski

62-600 Koło

W moim przypadku pan doktor oprócz wiedzy i umiejętności posiada empatię oraz życzliwy stosunek do pacjenta. Swoją postawą - cierpliwością, spokojem i optymizmem "zaraża" najbardziej cierpiącego. Bardzo dziękuję mu za wsparcie i opiekę.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Marcin Parzyszek

Chirurg stomatolog

62-600 Koło

ósemka usuwana ponad rok temu do tej pory nie odzyskałam czucia w części twarzy! podczas trudnego zabiegu który trwał godzinę lekarz był chamski wyzywał cytat: "kur.. to jest monstrum nie ósemka" zdjęcie widział wcześniej a się podjął, byłam bardzo spuchnięta przez kilka dni i bardzo bolało a skasował cytat : "płaci pani najwyższy wymiar kary 450 zł" nie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka